UAB Rodeta įgyvendina ES regioninės plėtros fondo lėšomis bendrai finansuojamą projektą ,,Originalių gaminių dizaino sprendimų sukūrimas ir diegimas“

Įgyvendinant projektą ,,Originalių gaminių dizaino sprendimų sukūrimas ir diegimas”, bus sukurti ir įdiegti trijų gaminių – integruotos akustinių sienelių ir minkštasuolių sistemos, modulinio viešųjų erdvių baldo ir multifunkcinio žaidimų pufo – dizaino sprendimai.

UAB Rodeta projektas įgyvendinamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonės Nr. 03.3.1-LVPA-K-838 „Dizainas LT“. Priemonės tikslas – paskatinti įmones investuoti į gaminių (paslaugų) dizaino sprendimus, siekiant padidinti įmonės produktų ar paslaugų patrauklumą, o kartu ir paklausą bei įmonės produktyvumą. Projekto numeris 03.3.1-LVPA-K-838-02-0075.

UAB Rodeta specializuojasi baldų ir kitų interjero elementų gamyboje, projektų valdyme ir techniniame palaikyme. Pasitelkdami naujausias technologijas ir įrangą, galime pasiūlyti efektyvų kokybės ir kainos balansą. Mes įsikūrę Kaune, Lietuvoje, turime daugiau nei 15 darbuotojų, o gamybos plotas yra 2 000 kvadratinių metrų. Įmonė turi daugiau nei 10 metų tarptautinės patirties gamybos pramonėje kaip subrangovas ir siūlo aukštos kokybės paslaugas.

Projektui įgyvendinti iš Europos regioninės plėtros fondų skirta 29 956,80 Eur investicijų suma.

Projekto įgyvendinimo trukmė 18 mėnesių.

Daugiau informacijos apie įmonę pateikiama internete www.rodeta.lt